E përditësuar|e Martë, Shtator 30, 2014

Aurela Hoxha ekspozon linjat (FOTO) 

aurela 3Emri i saj është në listën e femrave më të lakuara sa i përket bukurisë dhe linjave trupore. Aurela Hoxha duket se nuk ka komplekse në shfaqen e formave të saj, për më tepër që ato shkojnë drejt perfeksionit.

Modelja njëkohësisht drejtorja e një prej revistave të modës, ka posutar në Instagram disa foto gjatë momemteve të saj relaksuese. Pa dyshim që fansat e saj, sidomos ata të gjinisë mashkullore, kanë reaguar me komente  nga më të  ndryshmet.

Siç mund të kuptohet edhe nga fotot, duket se Aurela ndihet mjaft mirë me trupin e saj, e këtë nuk ia mban të fshehtë askujt.aurela 2aurela1

Etiketat: , ,

Shkruaj një koment